Vizyonumuz & Misyonumuz

Hakkımızda

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Finans Kılavuz olarak yatırım piyasalarında tüm gelişmeler ile güncel bilgileri nitelikli ekibimizle yorumlayarak bağımsız olarak yatırımcılara ulaştırmayı ve yatırımcıların kendi analiz ve yatırım metodlarını oluşturabilmeleri için temel oluşturmaları konusunda ulaşabilecekleri en doğru kaynak olma amacıyla hareket ediyoruz.

Misyonumuz

Sadece yatırım piyasalarında değil hayatın her alanında bilgi olmadan gelecek başarının sürdürülemez olması gerçeğiyle herkes için finansal okur-yazarlık seviyesini yükselterek sürdürülebilir kazançlar sağlanabilmesi vizyonu ile gelecek planlarımızı hazırlıyoruz.

Önemli Açıklama Sermaye piyasalarında yapacağınız işlemler sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Burada Yer Alan Yatırım Bilgi, Yorum ve Tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım Danışmanlığı Hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir...

Finans Kılavuz © 2019. Tüm Hakkı Saklıdır.