Neler Yapıyoruz

Hakkımızda

Neler Yapıyoruz

Piyasalarda yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve yatırımcıları ekonomi ve finans dünyasında olan gelişmeleri değerlendirmeleri ve kendi yollarını çizmeleri konusunda kılavuzluk etmeyi hedefliyoruz.

Kılavuzluk görevimizde ise yatırımcılara günlük bültenler, anlık analizler, eğitim yayınları, webinar ve seminerler ile bir çok kanaldan bize ulaşabilme imkanı sunuyoruz.
Bilgi olmadan gelecek başarının sürdürülemez olduğu bilinciyle ayrıca yatırımcılara bağımsız kaynaklardan derlediğimiz bilgiler ile yatırımcıların kendi analiz ve yatırım metodlarını oluşturabilmeleri için temel oluşturmalarına öncülük ediyoruz.

Alanlarında deneyimli uzmanlardan oluşan ekibimiz piyasalarda bulunan neredeyse bütün yatırım araçlarını, bu yatırım araçlarını etkileyebilecek gelişmeleri büyük bir özenle takip ediyor ve yalın, basit bir anlatım ile sunuyoruz.

Önemli Açıklama Sermaye piyasalarında yapacağınız işlemler sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, piyasada karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız, mali durumunuzu ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Burada Yer Alan Yatırım Bilgi, Yorum ve Tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım Danışmanlığı Hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir...

Finans Kılavuz © 2019. Tüm Hakkı Saklıdır.